Złote gody…
Złote gody…

Staram się utrzymywać kontakt z wszystkimi członkami naszego Rodu. Podczas rozmów z Hubertem Pankowskim dowiedziałem się o ich rocznicy ślubu.W tym roku obchodzili 51 rocznicę zawarcia związku małżeńskiego. Gdy zapytałem czy otrzymali medal Za Długoletnie Pożycie Małżeńskie, odpowiedż padła że nie…Postanowiłem to naprawić !!!! Wysłałem e-maila do USC m. Wrocławia następującej treści:

Nazywam sie Jerzy Pankowski i prowadzę portal www.pankowscy.pl .W naszej bazie mamy małżeństwo Huberta Józefa Polikarpa Pankowskiego ur.26.06.1938 w Bydgoszczy oraz jego żone Annę Pankowską ur.25.01.1937 w Sonine z domu Bartman zamieszkałych we Wrocławiu. Z rozmowy z małżenstwem Pankowskich wynikałoby że 21.07.2008 obchodzili 51 rocznicę ślubu.Ślub zawarty został we Wrocławiu. Do dziś dnia nie otrzymali Medalu za Dlugoletnie Pożycie Malzeńskie. Mam nadzieję że to tylko zwykłe niedopatrzenie i zostanie w miarę szybko naprawione.
I oto odpowiedź z USC jaką otrzymałem:
Uprzejmie informuję,że wystąpiliśnmy z wnioskiem do Biura Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej o nadanie medali za długoletnie pożycie małżeńskie dla Państwa Anny i Huberta Pankowskich. Po otrzymaniu medali i legitymacji zawiadomimy jubilatów. Cieszę się bardzo że sprawa pozytywnie załatwiona. O terminie wręcznia Medalu poinformujemy w Informacjach. Relacje fotograficzną zamieszczę w Galerii – Spotkania rodzinne