Poszukiwanie ojca
Poszukiwanie ojca

 

Witam serdecznie po kilku latach przerwy trafiłem dzisiaj na tą stronę… Od kilkunastu tu lat próbuje odnaleźć ojca, lecz niestety nie jest to proste, gdyż Ojciec po moim narodzeniu stwierdził że już nie musi o mnie pamiętać i zapadł się pod ziemię… było to 22 lata temu niestety pytając moja Mamę przez tyle lat nie uzyskałem zbyt wiele informacji ponieważ wiem że jest to bolesny temat dla niej.. W pewnym momencie po prostu przestałem pytać.. Ojciec to Tomasz Pankowski syn Lecha pochodził z Inowrocławia.. Niestety na chwilę obecną nie mam innych informacji wiem że mam siostrę Córkę ojca ale nie pamiętam imienia wiem że jest sporo starsza o de mnie… Z góry dziękuję za pomoc wiele to dla mnie znaczy..  Pozdrawiam Michał..

Jestem już po rozmowie telefonicznej z Michałem…. Chciałbym mu pomóc i proszę o to także was – wchodzących na naszą stronę.

Poszukujemy Tomasza Pankowskiego syna Lecha, mającego ok 56 lat urodzonego (prawdopodobnie) w Inowrocławiu, podobno był widziany w Warszawie . Ktokolwiek wie lub zna Tomasza Pankowskiego prosimy o kontakt