Apel
Apel

Apeluje do wszystkich ,którzy czytają ten wpis, a szczególnie do członków naszej rodziny.Nie popełnijcie błędów tych, którzy odeszli i nie przekazali nam historii naszej rodziny.Obecna technologia dała nam potężne narzędzia audiowizualne aby takie wspomnienia zarejestrować, abyśmy mogli naszym dzieciom i wnukom przekazać historie naszych przodków. Nasze wnuki mają rodziców i co najważniejsze mają dziadków, którzy powinni ta historię przekazywać.Także nasza rola w tym, aby tych najstarszych żyjących członków naszej rodziny wypytać się o ich rodziców i dziadków , wierze, że oni są skorzy do opowiadań, ale trzeba ich o to poprosić. Czym będą nasze dzieci i nasze wnuki bez historii swojej rodziny. często pada pytanie: “skąd pochodzisz, kim byli twoi przodkowie?” Kultywujmy nasza historię, historie naszej rodziny, aby kiedyś , ktoś nie chciał nam tej historii napisać na nowo.

Jeszcze raz apeluję do wszystkich, zadawajcie pytania swoim rodzicom, swoim krewnym i wierze w to że na pewno uzyskacie odpowiedzi abyście kiedyś mogli przekazać swoim potomnym  wiedzę o przodkach.

Przychodzi taki czas w naszym życiu kiedy zadajemy sobie pytanie: ” co ja przekaże swoim dzieciom ?” Moje dzieci nie pamiętają swoich dziadków lub pamiętają jakieś pojedyncze obrazy, oglądając naszą stronę mogą zobaczyć jak wyglądali ich dziadkowie ale brakuje przekazu audiowizualnego i to chciałbym naprawić…..